Miesto pre Vašu reklamu PIZZA MICIO

14-ročný chlapec sa už domov nevráti!

tragická nehoda

Dnes, 3.3.2008 bol na cestách nášho regiónu veľmi smutný deň. Začal sa prevráteným kamiónom, ktorý hneď ráno ľahol. Zrejme následkom rannej námrazy skončil mimo vozovky za obcou Slavec v smere na Rožňavu. Tento úsek, snáď ani nie  300 metrov od prvej nehody, si však popoludní vybral krutú daň. Peugeot po prebúraní železného zábradlia skončil mimo vozovky. Najhoršie dopadol 14 ročný chlapec, ktorý sedel na zadných sedadlách. Ani za okamžitej prvej pomoci hasičov a následne pokusom záchranárov o oživenie už nezasadne po jarných prázdninách do školskej lavice. Šoféra, otca chlapca a ďalšieho muža odviezli so zraneniami do nemocnice.

Text a foto: Roman Ocelník

TV JOJ video z nehody: TU

tragická nehoda..

Robko chýbaš nám všetkým :-(Ja som počula že otec sa

Ja som počula že otec sa na dnes ráno obesilxx

nie žijeaj ja som o tom počula

aj ja som o tom počula nevie niekto či je to pravda_?:/

Čo k tomu dodat, ako jazdí prevažná väčšina košičanov vieme všetci,vôbec sa nečudujem. Či je sucho, mokro, alebo sneh plyn majú stále na podlahe. Stačí si len uvedomiť, že tieto cesty čo máme tu boli stavane 70-80tych rokoch pre skodovky,lady a trabanty. Nie sú riešene pre vyšie rýchlosti.14?

w dnesnom korzati je pisane, ze ten chlapec mal 12Kdesi zas pisali, ze mal

Kdesi zas pisali, ze mal 13. Ja som toho chlapca videl, pripadal mi skor na 14 a tiez moj zdroj hovori o 14-tich. Ale je vlastne jedno, ci mal 12, 13 alebo 14. Skoda mladeho zivota. No jeho kniha asi nemala viac stran.komentar

Áno,keď niektorý jazdia ako blázni.Nevedia sa poučiť na iných nešťastiach!A nie je ich málo!!!netreba sa čudovat .Bol to

netreba sa čudovat .Bol to košičan.Ale aj tak škoda toho chlapca...

to stebou súhlasím, ale ako som sa dočítal vodič toho vozidla bol 14-ročného chlapca otec, ktorý by si iste prial byť na synovom mieste a nech jeho syn žije. Veď touto bezohľadnou jazfou si otec zabil svojho syna. Úprimnú sústrasť jeho blízkym.

BRITAKOV umelecké kováčstvo

Karpenko

MUDr. Igor Olšavský

Voľby do VÚC 2017

Miesto pre Vašu reklamu

Ďalšie reklamy aj TU

...

kalendár 2016

...

...