Miesto pre Vašu reklamu PIZZA MICIO

Auto zrazilo ženu, nehoda aj na Košickej ...

auto zrazilo ženu

(aktualizácia - nové fotky) Rožňava, 21.5.2008

Križovatka pri Krase úradovala. V popoludňajších hodinách tam ato zrazilo chodkyňu. Staršia pani utrpela zranenia, bola odvezená do nemocnice. Prípadom sa zaoberá polícia.

Inak dnes celkom rušný deň. Ráno mi na Okružnej do dráhy vycúval mercedes, mal som čo robiť, aby som ho netrafil. Okolo obeda sa stala nehoda aj na Košickej, na križovatke nad OD BILLA. Citroen trafil Škodovku. V Krásnohorskom Podhradí skončilo auto v priekope. Medzi Moldavou a Drienovcom bola popoludní odstavená premávka, vyťahovali kamión, ktorý včera ráno ľahol do trávy. Opatrnosti nikdy nie je dosť.

Text: red., foto: VAR, František Brezina,

Ďalšie fotky do tohto príspevku priložíme neskôr

REKLAMA: DÁMSKA LUXUSNÁ MÓDA - VIAC TU

vyťahovanie cisterny

auto zrazilo ženu

auto zrazilo ženuMohla byť aj ďalšia...

Veľa nehôd spôsobujú aj naozaj arogantní vodiči. Dnes som bol svedkom o 17.00 hod na sídlisku Juh v Rožňave, aké "prasatá" jazdia niekedy za volantom. Na Jovickej ulici pri novostavbe obchodného centra doviezli buldozér na ťahači. Keďže to bolo na frekventovanej ceste, tak tam vodič zabezpečil dvoch ľudí na riadenie premávky, ktorí ju dočasne zastavili. A čuduj sa svete, prišiel služobný osobák Group Falk (či tak nejako) a smelo pokračoval v jazde. Zbytočne tam stáli dvaja ľudia v strede cesty, ktrorí usmerňovali premávku, surovo ich vytlačil z cesty a parádne ostriekal. Zbytočne vodič zabezpečil a náležitie poučil pomocníkov, Falk je Falk. Tí asi môžu všetko. No neviem, kto by bol vinný, keby sa pri tomto manévri niečo stalo. Takémuto vodičovi by mali dopraváci "zfleku" zobrať vodičák aspoň na dva roky, keď nie na viac.su to svine

Jazdia ako debili, nemajú úctu k životu. Prísnejšie zákony na cestných pirátov.Info... asi v rýchlom

Info... asi v rýchlom písaní ste sa párkrát pomýlili a máte zopár chýb.hej, vcera som piletel z KE

hej, vcera som piletel z KE a tahal dalej na juh, medzitym som riesil net, takze ... preklepyNehoda

Dnes 15,45 hod., križovatka Šafáriková - Štítnicka . Na uvedenej križovatke došlo k stretu vozidla s chodcom na priechode pre chodcov. Výsledok - zranený chodec, ktorého odviezla sanitka rýchlej zdravotnej pomoci.
Čo bolo príčinou je predmetom vyšetrovania ale možnosti sú dve.
Buď chodec náhle vstúpil na priechod pre chodcov pred prichádzajúcim vozidlom, ktorého vodič už nemohol zrážke zabrániť alebo vodič chodca na priechode pre chodcov nevidel a zrazil.
Sanitka rýchlej zdravotnej pomoci bola na mieste dopravnej nehody do 4 minút, takže nezostáva nič iné než chváliť.

BRITAKOV umelecké kováčstvo

Karpenko

MUDr. Igor Olšavský

Voľby do VÚC 2017

Miesto pre Vašu reklamu

Ďalšie reklamy aj TU

...

kalendár 2016

...

...