GEMINI CARS PIZZA Rožňava vyza eu

Čierna kronika: krádež - havária - alkohol ...

havária

Pozor na podomových predajcov! Na nich doplatila 6.6.2008 staršia pani v Henckovciach. Pustila ich totiž do domu. Po ich odchode ale zistila, že je ľahšia o takmer 30.000 Sk!

Audina a Passat - Rožňava, 6.6.2008. Nepozorné cúvanie z vedľajšej na hlavnú na Šafárikovej ulici sa nevyplatilo vodičovi Passata. Vcúval priamo pred Audinu. (viď úvodné foto) Nejaký čas sa bude musieť presúvať bez vodičáku.

Cyklista a dva promile! Keď k tomu pridáme Rudniansky kopec, výsledok je jasný. Po nezvládnutí tátoša skončil 55 ročný muž v nemocnici so zraneniami.

Bez vodičáku a s náladou! Kunová Teplica - Pašková. Vodič - nevodič sedel za volantom Lady a na rovinke to vpálil do pred ním idúceho Favoria. Nevodič Lady (nevlastnil vodičák)  utrpel ľahšie zranenia. Mal v sebe vyše 2 promile alkoholu. Vodičák mu nevedeli odobrať :-)

Text a foto: Roman OcelníkS tou Kunovu TEPLICOU to

S tou Kunovu TEPLICOU to bolo uplne opačne. Nevodičom bola osoba s bielim favoritom a odnieslo to auto LADA ktore jazdilo uplne legalne a bez alkoholu.Ja som vychadzal z

Ja som vychadzal z oficialnej spravy :-)Bez vodičáku a s náladou.....

Trocha by som opravil poslednú vetu. Vychádza mi z toho, že keby vlastnil vodičák tak by utrpel ťažké zranenia?????? Ináč včera havária motorky, vodič bez vodičského, teraz Lada, vodič tiež bez vodičáku. Skúste uhádnuť prečo? No preto lebo v týchto odľahlejších dedínách nevidno policajta ako je rok dlhý. A to viem o čom píšem.dobre Hato, namiesto pomlcky

dobre Hato, namiesto pomlcky som to dal do zatvoriek a uz to dava jasnejsi zmysel, he

BRITAKOV umelecké kováčstvo

Karpenko

MUDr. Igor Olšavský

Požičovňa špeciálnych prívesov ...

Voľby do VÚC 2017

KSKauto Rožňava Brzotín

HELL MECY

vaša reklama tu

Miesto pre Vašu reklamu

Ďalšie reklamy aj TU

...

kalendár 2016

...

...