Miesto pre Vašu reklamu PIZZA MICIO

Ďalšia V3S-ka hore kardanom!

havária

Blízko RV, 30.7.2008

Je to tu. Ďalšia Praguška V3S-ka mala karambol. (karambol - hovor. zrážka - dopr. prostriedkov: byť svedkom karambolu, zapríčiniť karambol) Plne naložená nákladom dreva sa prevrátila a skončila na streche. Našťastie, vodičovi sa nič nestalo. Len mal skazený deň. Nebola to dopravná nehoda, keďže sa to odohralo mimo cestnej komunikácie. Udalosť sa stala zhruba 15 km za Rožňavou. Presné miesto však nezverejním. Nejde mi o to, niekomu ubližovať a sťažovať situáciu, keďže vodič zalarmoval partiu, ktorá následky promtne odstráni. Tento príspevok som sa rozhodol zmapovať hlavne ako zhodu náhod, keďže pred pár dňami sme tu pretriasali inú V3S-ku v Gemerskej polome.

Text a mobil-foto: Roman Ocelník

nehodaNie je V3S-ka ako V3S-ka ???

Jedna prevrátená V3S-ka sa rozmazáva a táto druhá akoby nebola ??? Nepíšme potom radšej nič. ...alebo píšme radšej o skúsenostiach z letnej dovolenky.Kto bol tento krát vodičom

Kto bol tento krát vodičom ????? Smiešne by bolo, keby to bol znovu policajt !!!! Že to takýmto " orgánom " ešte dovolia robiť svoju prácu to ma udivuje. A takýto ľudia más majú ochraňovať !!! Bože aké je to smutné !!!!!!Nebol to policajt.

Nebol to policajt.

BRITAKOV umelecké kováčstvo

Karpenko

MUDr. Igor Olšavský

Voľby do VÚC 2017

Miesto pre Vašu reklamu

Ďalšie reklamy aj TU

...

kalendár 2016

...

...