Miesto pre Vašu reklamu PIZZA MICIO

Dni obce ...

Krásnohorské Podhradie - dni obce

Dnes začali Dni Obce Krásnohorské Podhradie kultúrnym programom v kempingu. Okolo 21,00 vystúpi sexit. Program bude pokračovať hradnými hrami zajtra pod hradom, program nájdete dole pod fotkami.

Autor a foto: Roman Ocelník

Krásnohorské Podhradie - dni obce

Krásnohorské Podhradie - dni obce

Krásnohorské Podhradie - dni obce

Informátor -reklamno-informačné noviny pre Rožňavu a okolie zdarma do schránokčudujem sa že koncert P.

čudujem sa že koncert P. Cmorika je tak kritizovaný, pritom deň pred tým v R. Sobote predviedli skvelý výkon kde už pri druhej pesničke nabudili divákov a hodinu a pol spoločne tancovali a spievali, bolo to niečo úžasné : http://www.rimava.sk/spravy-z-regionu/kultura/hot-art-s-petrom-cmorikom-spievalo-a-tancovalo-takmer-300-ludi/#more-13548aspoň od teba sme sa niečo dozvedeli

vďaka za odkaz, keďže nikto z kompetentných sa nevyjadril, tak aspoň Ty si to potvrdil. Dobre vieme, že 4x slávik obklopený špičkovými muzikantmi, dokáže podať vynikajúci koncert. V KH Podhradí to bolo ale úplne inak ako v RS, že prečo, to sa asi nedozvieme, lebo každý čo o tom niečo vie, čuší.
Pritom o nič neide, len sme čakali od neho taký istý koncert, ako ste napr.dostali vy v RS, ale asi sme si to nezaslúžili. A nezaslúžime si ani vysvetlenie.
V prístupe niečo škrípe. Buď u Cmorika, alebo u usporiadateľa, ale okrem vysmiatych fotiek nič nevypotia. Ktovie ako bolo vo Východnej?...

usporiadatelia sa pri 3 tisíckach návštevníkov nabalili, tak prečo by sa na fotke mračili?!ja si myslím ze Peto ako

ja si myslím ze Peto ako starosta je fajn i ked je dost málovravný vidno źe robí pre obec to naj i ked to nieje vobec jednoduché jedine co mu mozem vytknút je ze v sobotu pod hradom bolo málo laviciek inak bolo dobre erikapointa je o inom a nie či

pointa je o inom a nie či Bolo alebo Bollo aspoň vidia že ho nepoznám . ale díkandy pise sa richtar BOLLO a

andy pise sa richtar BOLLO a nie BOLOandy pise sa richtar BOLLO a

andy pise sa richtar BOLLO a nie BOLOtak ako to bolo?

Pripájam sa aj k pozitívnym reakciám, ale....
Platil som plnú cenu vstupenky, preto ma zneisťuje prístup, že Apostol si z nás robil prču s 3/4 playbackom (cd si viem pustiť aj doma).
Nezaujíma ma v akom príbuzenskom vzťahu sú účinkujúci, skôr to, že kto tam dotlačil nemožnú moderátorku (komu bola sesternica?).
Ak Cmorovi nevydá z honoráru, aby predviedol plnohodnotný koncert, tak to treba uviesť dopredu, že vystúpi s polovičným počtom muzikantov a s polovičným počtom pesničiek, možno by polovica záujemcov nedošla.
Hanďa, aj usporiadateľ si zrejme myslia, že každý rok sme zvedavý na jeho alkoholom posilnené vystúpenia, ale nie sme.
Čo však očakávať, keď aj Demjén F. sa postavil v Gombaseku na pódium značne naliaty, čo ma vždy začína mrzieť až vo chvíli, keď to ovplyvňuje produkciu.
Gramaphone z Rožňavy bol niekoľkokrát ohlásený, akosi som ich na javisku nevidel.
Zrejmä preto, lebo by hrali poctivo za pivo a guláš.na úvod nás privítal vyberač

na úvod nás privítal vyberač parkovného
potom dlhý rad pri vstupe kde až jedna vyberala vstupné (ku koncu ich napadlo vyjsť von a opáskovať ľudí s lístkami)
potom dlho nič na programe okrem chodenia pred pódiom
bubeník nemal mikrofón tak nebolo všetkému rozumieť čo hovoril a zlý výhľad na dianie, po ich vystúpení mali nasledovať "vtáky" ale zase sa prechádzali pred pódiom
...pár rokov predtým to bolo lepšie zorganizovanéVeru tak, Cmorik mal hrozné

Veru tak, Cmorik mal hrozné ozvučenie, hlavné že pri mixpulte stáli 4 chlapi a boli veľmi spokojní a ešte sa pritom navzájom fotili, Apostol som chválabohu nestiholči?

KHP je každé leto vraj miestom stretnutia P. Cmorika s rodinou, preto je čudné, že Hundža Š. si nezahral s ním basu a s Tomášom nezaspievali veľmi chýbajúce vokály. Veď obaja sú už skúsení profíci.Tých niekoľko pesničiek by určite zvládli nacvičiť za
1-2 dni. To by bol tak jedinečný zážitok pre obyvateľov obce a pre návštevníkov tobôž. Potom by nemusel jeden z najlepších klávesákov na SK podávať nadľudské výkony tým, že sa pokúsil sám na jednom klavíry nahradiť celú kapelu. Tlačil basové tóny všade, tie ovšem nie sú korigované, ako z basového aparátu a preto rozhodili celý zvuk. Tam bol najväčší zdroj skreslenia. Zvukári z MnB sú inak veľmi pohotoví, ale toto asi tak často nezažívajú, a zjavne nedokázali urobiť dobrý zvuk, tak sa už mohli len fotiť.
Mne sa však ľahko teoretizuje. Snažím sa pochopiť aj súčasný stav, že šoubiznis je po určitej dobe predovšetkým o zarábaní vo vyšších kruhoch a v tých nižších o samotnom prežití, nie o odvedení kvalitnej práce a obetovaní niekoľkých hodín na prípravu. Veľká väčšina z obecenstva, ktorá má svoju prácu, nemôže si dovoliť ju flákať. V republikovom šoubiznise sa to stáva pomaly bežným javom. Je v podstate jedno, kto v reťazci zlyhá, vždy keď platí divák, on si to aj zlýzne. Všetko je to o niekoľkých hodinách sebaobetovania, ale pre koho a načo?
Preto môžme len tajne dúfať, že keď už Hundža Š. si s Cmorikom basu nezahral, tak nám raz naživo a od srdca zaspieva aspoň hymnu:

http://soundcloud.com/sme/slovensko-domov-nas

a že niekedy si ju vypočujú aj obyvatelia konečne z miestneho rozhlasu.
Lebo sme sa na to poskladali všetci, z našich daní...

Sapiveď v KHP máme mnoho šikovných ľudí

Máme z KHP aj veľmi šikovných organizátorov, stačí si pripomenúť napr.koncert Marie Rotrovej v Rožňave. To bol skutočný zážitok.
Neverím, že v ich réžii by sa mohli na pódium dostať takéto otrasné výkony inak vynikajúcich muzikantov. Tu nehodnotím jednotlivé osobné výkony, ale celkový dojem. Ak je dohoda bez akýchkoľvek kompromisov, tak jedine počasie môže všetko pokaziť. Organizátor vždy má možnosť pozrieť si ponúkaný program niekde inde naživo, alebo aspoň z promo dvd interpretov. V tomto prípade niekto veľmi zlyhal. Nie je možné, že zavoláme umelcov predstavujúcich maďarskú a slovenskú špičku, ozvučenie na vysokej úrovni a potom z toho urobíme treťotriedny zmätok.
Ako by ste sa tvárili v reštaurácii, keby vám čašník povedal, viete, teraz som vám priniesol jedlo v takej komornej zostave, máte tu len mäsko z chladničky a uhorky, ale inak je to vynikajúca papanica, je to čestné jedlo našej reštaurácie a tento spôsob príravy mäska bol aj niekoľkokrát ocenený.
Alebo by vám načapovali značkové pivo teplé, bez peny a akýchkoľvek bubliniek, ale za to s informáciou, že je to pivko so 4 zlatými medailami.
L.ozvučenie

ozvučenie Rottrovej a teraz Cmorika a Apostolu zhodou okolností robila tá istá firmaomyl, táto firma pre Rottrovú

omyl, táto firma pre Rottrovú zabezpečovala len pódium a svetláJa prajem richtárovi Bolovi

Ja prajem richtárovi Bolovi vela zdaru v jeho práci, myslím že podhradčania vybrali správne a hneď to aj vidno na výsledkoch či v obci ako takej ale aj na podujatiach. Myslím, že vo všetkých obciach by mali zvažovať o mladších starostoch predsa len taký starý komunistický páprd je spokojný zo všetkým čo do teraz v obciach bolo a ešte sa podarí niečo beztrestne naštúrať do vrecka čo by si za socíku nedovolil .Ľudia sú na dedinách vdační aj za samozrejmosti vyplývajúce z tejto funkcie a nevedia starého pritlačiť k niečomu inému ako do teraz a preto sa nečudujme, že sú obce zanedbané ,zničené a okremm futbalu a pár hlúpostí na zalepenie očí nič. Páni pochopte, že sa už nič- " možná bohužial" nevráti a pustite tam mladších. Čo keď rozhýbu tie obce a ľudia zistia, že sa to dá. Stačí ísť na múdrosti a výzvedy do hoci akej obce len meter za hranicou a hneď vás oblkopí zeleň, kvety, upravené okolie atď. Tak mi do riti povedzte tam to robia páni z Budapešti alebo tiež len ludia na podpore ako u nás a tam sa dá a tu nie? Nebude to tým, že sa bojíte pritlačiť na VPPčkárov, aby sa kus aj hýbali lebo Vás nebudú voliť a už máte blízko do dôchodku??. Aha, takže koho treba kopať do riti ? Ľudia vám to už dlho tolerovať nebudú - lebo uvidia v iných obciach, že sa to dá. Bolo je svetlý príklad a to nie sme ani kamoši ani rodina ani z jednej obce. Proste sa mi páči jeho robota a myslím, že tento názor nemám sám. !! AndyAndy neberiem Tvoj názor, ale

Andy neberiem Tvoj názor, ale nie všetko vycapiť kvety, predávať alkohol a robiť zábavy!Vážne veci celkom inak treba robiť,počkajme ešte a uvidíme či je schopný aj vážnejšie veci riešiť. Do pozornosti dávam aj iné obce,kde tiež organizuje zábavy a dni obce.Ah pán Ocelník, škoda že

Ah pán Ocelník, škoda že práve podvečer ste išli fotiť aj remeselnícky dvor pri OU, kedy už aj my aj iní boli preč,...ináč som Vás čakal cez deň, že sa objavíte a aj náš stánok s medom a medovinou sa ocitne na Vašich e-stránkach...no neva, možno zajtra pod hradom.
...ale aspoň ste mi stihli zablikať a upozorniť na radar...:-)
Tomáš (citrónový VW Transporter T3).Heee, je mi luto, ze nestiham

Heee, je mi luto, ze nestiham byt vsade, no zajtra na KRH mam rezervovane od 13-15 ... tak snad stihnem nieco zriesit, potom utekam na inu akciu, motoakciu :-)

A s tym blikanim, aby ma nahodou polisi nedo... , tak to zoberme, ze som Vas upozornoval na nebezpecenstvo na ceste ... pobehujuceho psa, ok? Tongue out

Ta na zajtra tu medovinu chystajte!

BRITAKOV umelecké kováčstvo

Karpenko

MUDr. Igor Olšavský

Voľby do VÚC 2017

Miesto pre Vašu reklamu

Ďalšie reklamy aj TU

...

kalendár 2016

...

...