Miesto pre Vašu reklamu PIZZA MICIO

Jedničková akcia :-)

Krásnohordké hradné hry

Každoročne v lete organizované Krásnohorské hradné hry sa stali neoddeliteľnou súčasťou života pod hradom. Nechýbali ani tento rok. Včera, 6.8.2011 im počasie prialo, neskutočné množstvo návštevníkov obsadilo okolie hradu.

Krásnohordké hradné hry

Krásnohordké hradné hry

Krásnohordké hradné hry

Krásnohordké hradné hry

Krásnohordké hradné hry

Klik na ponuku:

BRITAKOV umelecké kováčstvo

 

Informátor -reklamno-informačné noviny pre Rožňavu a okolie zdarma do schránokVynikajuce pocasie a

Vynikajuce pocasie a perfektny program,vyborna strava,za to patri podakovanie hlavne Trom ruziam!!!!!!!!!!!!!!!vydarená akcia

organizátori sa nemôžu sťažovať, aj vyššia moc bola prítomná a strážila počasie. Poďakovanie patrí každému, kto sa podieľal na bezproblémovom priebehu.
Krásnohorčania sa raz možno dožijú ešte aj toho, že už 20 rokov trvajúce ťahanice okolo premeny a zveľadení týchto zanedbaných priestorov sa stanú raz minulosťou. Drevené búdy donekonečna nevydržia, ako aj obrovský prak to už má dávno za sebou a pritom on bol najmladší. O jedinom pokroku, vyvrtanej studni, nevieme nič, hoci by z nej mohla byť napájaná aspoň nejaká fontánka.
Za novým starostom však už vidieť prvé hmatateľné výsledky, ktoré potešia. Držme mu palce, nech sa nepokazí, lebo na to stačí jediná chvíľa.
A.parkovné

no akcia vydarená, len organizácia nič moc. Parkovné 2€ , na to ešte boli ľudia, ale von sa už nedalo dostať. A ešte dobre že nie človek je na vine, že prečo ide domov, ale že pán umelec mešká skoro 2 hodiny, to je v poriadku... Každý by len zisk chcel z akcia, ale za to by trebalo aj niečo robiť, aby ľudia odchádzali spokojní....parkovanie

na hradné hry prišlo vyše 1000 aut, keby nebolo zopár nezodpovedných vodičov, zväčša domácich, ktorí zastali rovno na prístupovej ceste, však sú tu doma, bolo by to určite bezproblémovejšiePán umelec má aj meno a co

Pán umelec má aj meno a co píšeš kxkxtiny že meskal 2 hodiny a skade maš že mal zisk najprv sa presvedč prečo meškal a potom píš!!okrem odfláknutých koncertov

naozaj vydarená akcia, ale pokiaľ koncertní účinkujúci nemajú čas a adekvátnu zostavu, alebo hrajú na playback, tak to uveďte na plakátoch, tu sa nezišlo žiadne druhoradé obecenstvo !!!
Boli už v Podhradí aj v minulosti hudobné skupiny, ktoré si nerobili z obecenstva blbcov, prišli v serióznej zostave, zahrali naživo, kvalitne a plnohodnotný minimálne 2 hodinový koncert. Mali čas na prípravu, nastavenie a neodrbávali obecenstvo:
Apostol výrazným playbackom a P. Cmorik s polovičatou kapelou bez M.Gašpara a J. Kupeca, meškaním - to sa stáva, ale aj skráteným koncertom. Veď ako aj zahrať rockový koncert s jedným klavírom a občasným beglajtom akustickej gitary?
Maďarsky povedané: nem baj, b.sz rá, jó az nekik....

EKZa vstupné 6 euro ,by si tu

Za vstupné 6 euro ,by si tu zrejme chcel mať dvojdňový program a samozrejme koncert BON JOVIHO,prosím ťa za mysli sa nad sebou,kolko prechlasčeš za jeden večer v krčme a to bez programuzamyslel som sa

Bon Joviho som si pozrel vo Viedni za 60 eur, môžeš ľutovať, že si tam nebol.
Snažím sa veľmi nevysedávať v krčme a keď mám našetrené, tak radšej ideme s kamoškou na nejaký koncert, či festival.
Za 6 euro v Kh. Podhradí som nechcel mať nič iné, len to čo ponúkali.
Takže v ponuke boli koncerty Apostol a P.Cmorik, a to sme chceli aj dostať.
Mali povedať, počujte, dajte kolovať klobúk a prihoďte niečo, aby sme mali dôvod odohrať koncert tak, ako to má byť.
Príď u nás niekedy na futbal, zaplať vstupné a potom buď spokojný, keď budú hrať len 7, rozhodca si to ani nevšimne, ani nepípne, len sa bude pozerať. Brankár bude vybehovať a snažiť sa hrať aj za chýbajúcich kolegov a po polhodine skončia, že sa im už nechce. Tak dobre chlapci, dajme spoločnú fotku pre médiá, úsmev, rozchod.
A potom ti poviem, že čo by si chcel za pár centov, derby Liverpool-Manchester?

BRITAKOV umelecké kováčstvo

Karpenko

MUDr. Igor Olšavský

Voľby do VÚC 2017

Miesto pre Vašu reklamu

Ďalšie reklamy aj TU

...

kalendár 2016

...

...