Miesto pre Vašu reklamu PIZZA MICIO

Ketchuppov výjazd

21.5.2008 som vytiahol večer päty z domu a vydal som sa smerom na Betliar. Ako si tah "hasím" po starej Betliarskej, zrazu vidím škodovečku zpolovice akoby zošmyknutú z príjazdovej cesty ku záhradkám, podopretú párom stromov. myslel som že nehoda tak som zastal, či tam niekto je a ak áno, či je v poriadku, no našiel som len roztrhnuté lano pohodené v tráve a zamknuté auto... Z jednej strany dobre, bo asi sa nikomu nič nestalo, no na strane druhej ... Kto vie, koľký v poradí som tam zastal v domnení, či sa niekto nevybúral, alebo čo ... Aspoň to tam tí, čo sa snažili tú 120-nu vytiahnuť mohli nejako označiť ...

Text a foto: ketchuppo

REKLAMA: LUXUSNÁ DÁMSKA MÓDA - VIAC TUDopravná nehoda

Vec sa riadne dokumentovala ako dopravná nehoda. Osádku tvorili dvaja muži a jedna žena. Všetci sa podrobili dychovej skúške, nakoľko sa nechceli priznať, kto bol vodič. Všetci traja nafúkali 1,5 mg/l čo je v prepočte približne 3 promile. žena nafákal 1,75 mg/l. Nakoniec sa jeden z mužov priznam, že viedol vozidlo. Na foto vidno kde je vozidlo a hneď za vozidlo je odbočka ku záhradkám. Vodič uviedol, že chcel vojsť na cestu vedúcu ku záhradkám, avšak nevidalo. Vo vozidle mali košík s vecami na piknik, chlieb a iné.... Zázrak je, že sa nikomu nič nestalo.nezodpovednosť

jaaj chlapci...ja som tam ráno cupkala na opätkoch a zo strachom...a nič..našťastie120-ka

No ja som ju registroval včera dopoludnia. Tiež som zastavil a zisťoval či sa niekomu niečo nestalo. Nikoho som nevidel ale pre istotu som to hlásil na políciu už len kvôli tomu, že to auto mohlo byť kradnuté reku urobím niekomu radosť.
Vrcholom však bolo jej vyťahovanie popoludní. Nákladné auto, dve osobné, samozrejme od Betliara žiadný trojuholník či človek, ktorý by upozorňoval vodičov idúcich od Betliara na nebezpečenstvo číhajúce za horizontom.
Sú to základné povinnosti, ktoré by vodič mal vykonať v prípade poruchy alebo situácie kedy jeho činnosť tvorí prekážku cestnej premávky.
Nuž čo.ale trojuholnik

ale trojuholnik ukradnu...vies

BRITAKOV umelecké kováčstvo

Karpenko

MUDr. Igor Olšavský

Voľby do VÚC 2017

Miesto pre Vašu reklamu

Ďalšie reklamy aj TU

...

kalendár 2016

...

...