GEMINI CARS PIZZA Rožňava vyza eu

Ležal medzi panelákmi

telefón

13.7.2008. Rožňava

Každý má právo na odpočinok. Toto právo využil verejný telefónny automat na Čučmianskej ulici.

Foto zaslala: Danka

telefónmilá danka tento automat

milá danka tento automat tam už leží pekných pár dní ak nie týždňov. Žoaľ aso nikomu nevadí a telekomunikáciám nechýba, tak načo ho rušiť v jeho sieste. :)budka

mnooo mouze byt ze dlhsie,ale ja len tak sla okolo v nedelu :o)))

ale sa mi zda, ze uz je budka opat postavena :oDslovíčko "podvečer" som z

slovíčko "podvečer" som z článku vybral - už bude OK?nemyslel som to až tak, len

nemyslel som to až tak, len som chcel podotknúť, že tam leží dlho a každý na to kašle. Čakám kedy ho naši spoluobčania odtiahnu do zberu.viete , ono to je u nas tak.

viete , ono to je u nas tak. vandali si pokojne ničia to čo im nepatri, nikto z nas akoby nič nevidel a nevidi to ani mestka ani štatna policia ba dokonca ani samosprava mesta. maju tri kameri ale v nich vidno,no necham to tak že čo. ono ten bordel v meste sa roky robi stale ten isty den v noci. alebo si to fakt za tie roky nik nevsimol? keby sa v piatok večer posilnili hliadky ,tym nemyslim že ich v autach bude sediet o troch viac .ale na stanovištiach kde oni sami vedia je najhoršie. myslim že by kludnejsie spali ludia,podnikatelia co maju obchodiky,a spokojne by boli aj inštitúcie bo by nemuseli tolko investovat do zdemolovaných vecí.alebo si povieme na slovensku je to tak.to snáď nemyslíš vážne

to snáď nemyslíš vážne že všade budú stáť alebo sedieť v autách policajti, trocha sa preber toľko peňazí nemá ani armáda aby to zapaltilaNeschopnosť.

Je to nič viac a nič menej než neschopnosť vedenia mesta.
Za tie peniaze, ktorými sa navýšil plať viceprimátora by som na primátorovom mieste prijal človeka, ktorý by nič iné nerobil len chodil po meste s otvorenými očami a zariadoval by nápravu u kompetentných. Bodka.

BRITAKOV umelecké kováčstvo

Karpenko

MUDr. Igor Olšavský

Požičovňa špeciálnych prívesov ...

Voľby do VÚC 2017

KSKauto Rožňava Brzotín

HELL MECY

vaša reklama tu

Miesto pre Vašu reklamu

Ďalšie reklamy aj TU

...

kalendár 2016

...

...