Miesto pre Vašu reklamu PIZZA MICIO

Na lyže sa už nepostavím ...

Erika Mogyoródiová

... alebo nehoda trochu inak

Na začiatok by som sa v krátkosti rada predstavila:

Volám sa Erika Mogyoródiová, narodila som sa 27.10.1981 a od malička bývam v Gemerskej Hôrke na východnom Slovensku v okrese Rožňava.

Na svoje detstvo veľmi rada spomínam, lebo myslím, že som ho zažila pekné a radostné. Zaujímala som sa o mnoho vecí, rada som sa učila, športovala, rodičia a starí rodičia nás so sestrou často brávali na výlety a umožnili mi venovať sa aj športu, ktorý ma veľmi bavil. Medzi športovými činnosťami by som asi spomenula najmä korčuľovanie, plávanie a bicyklovanie.

Chcela som sa naučiť aj lyžovať, no žiaľ, môj osud to zariadil inak a po skončení tretej triedy základnej školy som utrpela nešťastnú autonehodu, ktorá mi zmenila život o stoosemdesiat stupňov.

Na leto v roku 1991 veľmi nerada spomínam, ... viac sa dočítate TU

Erika MogyoródiováAhoj Erika.My sa osobne

Ahoj Erika.My sa osobne nepozname,ale vela som o tebe pocula.
MOja mama pracovala v Plesivci u obvodneho lekara(dr.Molcikova) a prave v case tvojej nehody ti poskytovala aj s dr.prvu pomoc.Casto ta spominala a myslela na teba.
Tymto ta chcem pozdravit a zazelat ti velmi vela sil a uspechov do zivota.Zdravi KGTvoje básne sa mi velmi páčia si velmi šikovna

Ten pre teba osudny den som bol v práci v depe Plešivec, kde aj Tvoja mamka pracovala. Viem ako sa citila a ako Ti pomáhala a som rád že sa Ty jej za To všetko zložila básen a učiš ludi, že všetko má význam a že aj tí ktorí maju podstatne menšie problémy lebo su zdravy aby nádej nikdy nestrácali ved ako hovori jedna veta z knihy knih daj ludom siet a nie rybu. Nedavno sme odprevadili Milana Rufusa do života večného ale rodia sa ostatné talenty ako aj ty a tieto tri básne si zakladám do srdiečka lebo su velmi pekné a prajem Ti vela sil do dalsej tvorby mamin bývaly kolega Ing. Rusznyak

BRITAKOV umelecké kováčstvo

Karpenko

MUDr. Igor Olšavský

Voľby do VÚC 2017

Miesto pre Vašu reklamu

Ďalšie reklamy aj TU

...

kalendár 2016

...

...