AUTO MOTO BAZAR Miesto pre Vašu reklamu PIZZA Rožňava

Reprezentujú región

Žiaci 3. ročníka odboru autoopravár sa zapojili do súťaže zručností Autoopavár Junior 2008 Castrol, kde v testovacom kole v teoretickej časti zo 46 účastníkov obsadili 1., 23. a 26. miesto. Žiak Filip Potocký postúpil aj do oblastného kola AJC-2008 Castrol v rámci Košického a Prešovského samosprávneho kraja, ktoré sa konalo 04. 04. 2008 v Prešove. Menovaný žiak sa umiestnil na 1. mieste pred súťažiacimi z Popradu a Prešova. Dňa 29. – 30. 04. 2008 sa v Bratislave zúčastnil na celoslovenskom kole (finále súťaže), kde obsadil 10. miesto. Súťaž pozostávala z dvoch častí, z teoretickej a praktickej, kde žiaci spracovávali 4 okruhy tém: nastavovanie vznetového motora, zážihového motora, nastavovanie geometria podvozku a zisťovanie závad komfortnej elektroniky.
Svojím prístupom vzorne reprezentoval školu, ale aj región a je vzorom pre ostatných žiakov školy. Zároveň chceme pochváliť aj ostatných účastníkov súťaže za reprezentáciu školy.

Študenti opäť vycestovali za kultúrou...


Dňa 21.04.2008 (pondelok) študenti SOU, Hviezdoslavova 5 v Rožňave vycestovali do Prešova, do divadla Jonáša Záborského na pôvodný slovenský muzikál František z Assisi, ktorý zrežíroval známy slovenský režisér Martin Kákoš.
Okrem neho sa na tomto muzikáli podliali ďalšie známe osobnosti, ako skladateľ a hudobný producent Gabo Dušík (hudba) a textár, manažér a producent Martin Sarvaš (texty piesní). Okrem mnoho iných účinkujúcich si v ňom zahral v úlohe Čierneho rytiera rožňavský rodák Štefan Hundža.
Muzikál študentov zaujal hlavne moderným spracovaním biblického príbehu a jeho posolstvom pre dnešných mladých ľudí. Ako tvrdí samotný režisér, cieľom tohto muzikálového projektu nebolo zobraziť Františka so svätožiarou okolo hlavy, ale vidieť ho ako mladého muža, takmer ešte chlapca, ktorý si v istej fáze svojho života povie, prečo neskúsiť žiť inak? Prečo sa iba podriaďovať tomu, čo odo mňa očakávajú ostatní? A rozhodne sa ísť svojou vlastnou cestou. Zahodí pohodlie, bohatstvo. Blázon? Možno pre nechápavú väčšinu ním je. Bol rojkom i básnikom. Preto je v jeho pohľade na svet mnoho utópie. A snov. Aj naivity. Ale práve v tom je Františkova veľkosť. V ohromnej túžbe po individuálnej slobode presahuje jeho príbeh do našich dní. Aj do našich vlastných skúseností so stretom čistých ideálov s hrubou realitou.
Aj keď väčšina našich študentov je chlapcov, posolstvo tohto veľkolepého diela určite našli a zanechalo to v nich hlboký umelecký zážitok. Môžem skonštatovať, že po muzikáli Bátoryčka v divadle Jonáša Záborského v Prešove, ktorý sme tiež so študentmi videli pred troma rokmi, je aj tento muzikál nezabudnuteľným majstrovským dielom so všetkým čo robí muzikál muzikálom!Pekne Feelo len tak dalej :

Pekne Feelo len tak dalej : )tak toto

tak toto nejako nevyslo...nevadi kazdy sme ludia..:-))

ale prispevok fajn..beriem spat...

sorko beriem spat....mne sa tam zobrazili este stare fotky z nehody... uz je to dobre..:-))
ospravedlnujem sa...O Z N A M ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

Je to asi tym, ze pred tym rano som mal na stranke nehodu, ktoru som dal dole a zo servera vymazal. Pod tym istym cislom suboru som nahadzal tuto grafiku. Kto ale rano prezeral nehodu, pri prezerani tohto prispevku mu nahadzalo fotky z nehody, lebo jeho pocitac ich mal nacitane. Takze treba refresnut prispevok a bude OK.havarka

budu este fotky z rannej havarky? nemozes mi ich prosim poslat na mail?nie, nebudu, sorry

nie, nebudu, sorrypreco mi nemozes poslat foto

preco mi nemozes poslat foto na mail?vsak si sa ani nepodpisal,

vsak si sa ani nepodpisal, nieto este dal mailovy kontak :-)

Ta co myslis, ze poslem holuba?   sorry, mas pravdu, ak mozes

sorry, mas pravdu, ak mozes tak mi to posli na Zambrotaaa@azet.sk no najprv som pisal svoj mail no asi to tam nie je

Dakujemposli mi mail na

posli mi mail na roman@ocelnik.sk a poslem ti

BRITAKOV umelecké kováčstvo

Karpenko

MUDr. Igor Olšavský

Požičovňa špeciálnych prívesov ...

Voľby do VÚC 2017

KSKauto Rožňava Brzotín

HELL MECY

vaša reklama tu

Miesto pre Vašu reklamu

Ďalšie reklamy aj TU

...

kalendár 2016

...

...