Miesto pre Vašu reklamu PIZZA MICIO

Zbierka na útulok pre zvieratá

Zbierka na útulok pre zvieratá

Občianske združenie (OZ) ŽIVOT JE PES Smile vzniklo v decembri 2010. Sme nezisková organizácia, združujúca dobrovoľníkov. Zúfalá situácia v okrese Rožňava ohľadom túlavých psíkov a doposiaľ žiadne zmeny v tomto smere, donútili milovníkov týchto tvorov konať. Za pomoci študentského parlamentu sme rozbehli petíciu za zriadenie útulku pre týrané a opustené zvieratá, ktorá neustále pokračuje až do 20. 2. 2010. Našou snahou je za pomoci všetkých, ktorým na zvieratkách záleží vybudovať zariadenie, ktoré v našom meste tak veľmi chýba. Nebude to ľahké, ale spoločnými silami to určite zvládneme.

OZ ŽIVOT JE PES Smile organizuje takisto zbierku v prvom rade na vybudovanie útulku pre zvieratká, ale aj dočasnú opateru, nevynímajúc veterinárnu starostlivosť, krmivo a iné náklady spojené so záchranou nemých tvorov. Môžete pomôcť akoukoľvek formou finančne, vecne, sponzorsky alebo aj dobrou radou, vítame všetko.

Momentálne súrne hľadáme dobrovoľníkov na:

- poskytovanie dočasnej opatery,

- pomoc s prevozom psíkov,

- vytvorenie webovej stránky,

- vedenie účtovnej agendy,

- stavebné a pomocné práce,

- poskytovanie odborných rád v oblasti stavebníctva,

- sponzorovanie stavebného materiálu.

PRIHLÁSIŤ SA môžete u:

Mgr. Zuzana Klincková, zuzi.zuzi56@post.sk, 0918/ 415 944

Mgr. Katarína Kohutiarová, cvckatarina@gmail.com, 0904/ 424 594

Mgr. Alexandra Kovtunová, alexandra.kovtunova@gmail.com, 0917/380 728

POMÔŽTE PROSÍM

Č. účtu: 12 446 405/ 5200

Aby sme Vám mohli prostredníctvom médií poďakovať, pri praltbe uveďte do poznámky Vaše meno alebo prezývku.

ĎAKUJEME

Informátor -reklamno-informačné noviny pre Rožňavu a okolie zdarma do schránokRožňavský jarmok

My,členovia OZ Život je pes :),hodnotíme trojdňový jarmok z iného hľadiska ako tí,ktorí si chceli užiť atmosféru jarmokov v iných mestách,alebo chceli nakúpiť - my sme boli "trhovníci".
Mali sme na jarmoku premiéru - otvorili sme vlastný stánok.Nič sme nepredávali,chceli sme sa predstaviť spoluobčanom,oboznámiť ich s našou činnosťou,ktorá počas ôsmich mesiacov priniesla výsledky.Zachránili sme psíkov,mačičky,zajka aj za pomoci tých,ktorí nám nahlásili tuláčikov,poskytli DO,prispeli na účet.Jarmok ukázal,že ľudí s dobrým srdcom,v ktorom má miesto aj láska k opusteným a týraným nemým tváram je v našom meste dosť.Doniesli ste nám kopu vecí potrebných pre našich útulkáčikov(ich zoznam je na FB OZ Život je pes) prispeli ste svojou morálnou podporou a netajíme radosť ani nad tou finančnou pomocou,ktorou ste nám veľmi pomohli.V rámci dobrovoľných príspevkov ste nám darovali za 3 dni 641 eur a na náš účet pribudlo od večera 14.9.2011 120 eur.Celková suma teda činí761 eur,čo je skutočne od všetkých krásna a veľmi potrebná pomoc.Naše zvieratká budú mať na ošetrenie dosť prostriedkov,lebo potravu ste priniesli na dlhšiu dobu.
Vyslovujeme všetkým VEĽKÚ VĎAKU a chceme uveriť tomu,že sa dočkáme výstavby útulku a vy nás opäť podržíte,prídete nám pomôcť,aby sme do zimy mali aspoň provizórne priestory pre náhle prípady.Držte nám 29.9.palce,bude to deň D?
OZ Život je pes:)RožňavaJe to konecne dobra vec.

Je to konecne dobra vec. Konecne nieco co ma zmysel. Drzim Vam palce.

BRITAKOV umelecké kováčstvo

Karpenko

MUDr. Igor Olšavský

Voľby do VÚC 2017

Miesto pre Vašu reklamu

Ďalšie reklamy aj TU

...

kalendár 2016

...

...